درباره ما

شرکت طرح‌های صنعتی فلورد با سابقه ۱۵ ساله در صنعت ابزاردقیق ژئوتکنیک و پشتوانه پژوهشی گسترده در این زمینه توانسته است تا امروز گام‌های موثر و مفیدی در راستای رفع نیازمندی کارفرمایان صنایع مختلف عمرانی و نفتی در زمینه ساخت ابزاردقیق و تجهیزات رفتارنگاری بردارد تا حدی که کلیه ابزار مورد نیاز صنایع نام برده با بالاترین سطح کیفی توسط این شرکت ساخته شده و در حال بهره‌برداری است. از آن جمله می‌توان به سیستم رفتارنگاری مرکزی (سد مارون)، پیزومترهای دقیق هسته رسی (سد مسجد سلیمان)، کوردیوسکوپ آنالوگ و دیجیتال (سد کارون ۳)، فشارسنج‌های با ریزنمایی میلی‌بار (سد کارون ۳ و رودبار لرستان) طراحی و راه‌اندازی ایستگاه کامل هواشناسی (سد جره) و ارائه آزمون‌های ژئومکانیک مخازن نفتی در شرایط دما و فشار بالا اشاره نمود.

شرکت طرح‌های صنعتی فلورد با دارا بودن تجربه چندین ساله در در صنعت ابزاردقیق توانسته بسیاری از دستگاههای منحصر بفردی را که تنها در اختیار چند کشور صنتعی بزرگ بوده، جهت انجام پروژه های پژوهشی برای دانشگاههای کشور طراحی و اجرا نماید. (ساخت بزرگترین سلول بارگذاری خاک، میز لرزه دو بعدی و سه بعدی…)

این شرکت در سال ۱۳۹۳ با گسترش واحد ژئومکانیک خود توانسته است به تکنولوژی انجام آزمایش‌های منحصر به فرد مکانیک سنگی و ژئومکانیکی که اجرای آن در داخل کشور ایران میسر نبود، دست پیدا کند .