بازدید دکتر خاوازی از مجموعه فلورد

بازدید دکتر خاوازی از مجموعه فلورد

 

معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و هیات همراه در مرکز آموزش عالی امام خمینی از شرکت طرح‌های صنعتی فلورد دیدن کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فلورد: روز چهارشنبه ۱۹ تیر ماه ۹۸، دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر زارع قائم مقام معاون وزیر و ریاست سازمان، دکتر محمودی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی  سازمان، دکتر بازرگان معاونت پژوهش و فناوری سازمان و  مهندس کلافی ، مدیر کل حوزه ریاست سازمان  با همراهی دکتر مخبر رئیس مرکز آموزش عالی امام خمینی ،سرکار خانم دکتر نیک‌وش رئیس شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز (وستا) و معاونین مرکز امام خمینی، از بخش‌های مختلف شرکت دانش‌بنیان طرح‌های صنعتی فلورد بازدید کردند.

 

در این بازدید سرکار خانم دکتر نیک‌وش رئیس شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز آموزش عالی امام خمینی توضیحاتی در خصوص نحوه استقرار این شرکت‌ها به استحضار بازدیدکنندگان رساندند و شرکت طرح‌های صنعتی فلورد را به عنوان یکی از شرکت‌های موفق و توانمند دانش‌بنیان این مجموعه معرفی کردند.

 

 

 

 

 

جناب آقای مهندس سناجیان به عنوان رئیس هیئت مدیره و موسس شرکت طرح‌های صنعتی فلورد توضیحاتی درباره بخش‌های بازسازی شده، محصولات و اختراعات مجموعه فلورد و همچنین درباره‌ی نحوه‌ی کار و تخصص مهندسان این مجموعه ارائه کردند.

 

 

 

 

سپس دستگاه شبیه‌ساز مخازن نفتی را که به دست تیم توانمند فلورد برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده را معرفی کردند. این دستگاه قابلیت انجام تمام آزمایش‌های تخصصی ژئومکانیک و مکانیک سنگی را دارد.

 

 

دکتر خاوازی اظهار داشتند: در مرکز آموزش عالی امام خمینی تلاشهای خوبی صورت گرفته و بخش خصوصی می تواند در زمینه ورود علوم پایه و مهندسی، به بخش کشاورزی جهت افزایش بهره‌وری نقش موثری را ایفا کند.

ایشان در ادامه افزود: موسسات تحقیقاتی و شرکت‌های دانش‌بنیان می توانند از تکنولوژی‌های تولیدی در ارائه نوآوری‌های جدید در بخش کشاورزی استفاده نمایند.

شرکت طرح‌های صنعتی فلورد امیدوار است تا در آینده‌ای نزدیک با استفاده از تکنولوژی و علم متخصصان و مخترعان این مجموعه بتواند چندی از نیازهای بخش کشاورزی را پوشش دهد.