بازدید معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مجموعه فلورد

بازدید معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مجموعه فلورد

 

دکتر صالحی معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی بازدید از مرکز آموزش عالی امام خمینی از شرکت طرح‌های صنعتی فلورد دیدن کردند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فلورد: صبح روز سه شنبه ۱۸ تیرماه ۱۳۹۸ دکتر صالحی معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همراهی دکتر مخبر رییس مرکز آموزش عالی امام خمینی، دکتر مختاری مشاور وزیر جهاد کشاورزی در کسب و کارهای نوپای کشاورزی، دکتر ربانی رئیس پارک علم و فناوری استان البرز، سرکار خانم دکتر نیک‌وش رییس شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز (وستا)، از بخش‌های مختلف شرکت دانش‌بنیان طرح‌های صنعتی فلورد بازدید کردند.

 

 

جناب آقای مهندس سناجیان به عنوان رئیس هیئت مدیره و موسس شرکت طرح‌های صنعتی فلورد توضیحاتی درباره بخش‌های بازسازی شده، محصولات و اختراعات مجموعه فلورد و همچنین درباره‌ی نحوه‌ی کار و تخصص مهندسان این مجموعه ارائه کردند.

 

 

 

 

جناب آقای مهندس رازی‌فر به عنوان مدیر عامل شرکت طرح‌های صنعتی فلورد، دستگاه شبیه‌ساز مخازن نفتی را که به دست تیم توانمند فلورد برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده و قابلیت انجام تمام آزمایش‌های تخصصی ژئومکانیک و مکانیک سنگی را دارد، معرفی کردند.

 

 

 

 

دکتر صالحی پس از بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرین با حضور در نشست اعضای شرکت‌های دانش‌بنیان و مجریان طرح‌های کارآفرین اظهار داشتند: آن چیزی که باعث خوشحالی بسیار زیاد من است تفکری است که در مرکز آموزش عالی امام خمینی وجود دارد و فضاهای موجود در مرکز، در اختیار بخش خصوصی قرار داده شده تا شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌هایی که توانمندی شتابدهی دارند در آن مستقر شوند.

دکتر صالحی یادآور شد: ماموریت و وظیفه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت از بخش خصوصی و ایجاد محیطی مناسب برای رشد کسب و کارهای مولد می باشد.

ایشان افزود: وظیفه ما حمایت از ایجاد مراکز نوآوری می‌باشد و ما می‌توانیم از فضاهای موجود در بخش دولتی برای ایجاد اکوسیستم استفاده کنیم و این اتفاقی است که با درایت آقای دکتر مخبر در این مرکز رخ داده و ایشان فضاهای موجود در بخش دولتی را در اختیار بخش خصوصی قرار دادند تا با حمایت بخش دولتی و بخش خصوصی ایده‌های اولیه و بدیع افراد به محصول تبدیل شده و در نهایت تجاری‌سازی انجام شود.

relocation